Burrit i shpërthen në duar iPhone 7

Kliko per me shume info

Kamerat e sigurisë të instaluara në një dyqan, kanë filmuar momentin kur një burri i eksplodon në duar telefoni iPhone 7 duke u përfshirë gjithë hapësira nga zjarri.

Videoja e publikuar në YouTube dhe Flyheight.com, shfaq momentin kur dy burra derisa po qëndronin të ulur, shpërthen telefoni duke ua futur frikën në palcë, transmeton Telegrafi.

Kliko per me shume info

Ende nuk dihet nëse burri që po mbante në dorë telefonin ka pësuar ndonjë lëndim serioz, apo thjesht ka shpëtuar i frikësuar.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here