‘WhatsApp’ kujdeset për ju, risia e fundit do ju lehtësojë punën

Kliko per me shume info

Shpesh herë përdoruesit e aplikacionit të ‘WhatsApp” kanë shprehur pakënaqësitë e tyre ndaj tij. Ata ankohen se aplikacioni e shkarkon shumë baterinë e telefonit dhe drita e tij është shumë e lartë.

Duke qenë se ky problem u bë madhor dhe shumë njerëz filluan të mos e përdornin më, drejtuesit e kompanisë kanë dhënë lajmin e mirë.

Kliko per me shume info

Ata shprehen se shumë shpejt ‘WhatsApp’ do të ketë opsionin e uljes së dritës dhe kjo gjë do të sjellë shumë lehtësim për ju. Bateria nuk do të harxhohet shumë shpejt dhe drita blu nuk do të depërtojë në sytë tuaj.

loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here