Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U vra me 6 plumba mbrëmë në mes të Vlorës, në 2015 i ekzekutuan nipin duke menduar se ishte ai

Policia e Vlorës ka shoqëruar në komisariat disa persona që mund të kenë dijeni për atentatin e të dieles në shetitoren e qytetit.

Renato Omeri, ka qenë edhe objektiv i vrasjes së dyfishtë që ndodhi në 2015 në Durrës. Aty mbeti i vrarë me armë zjarri nipi i tij dhe një person që e shoqëronte.

Te dielen, policia gjeti disa gezhoja dhe nje pistolete ne vendin ku u vra 37-vjecari ne Vlore. Ai njihej si Renato Omeri ndersa se fundi kishte ndryshuar emrin ne Marjen Xhaferraj.

Me 20 dhjetor 2015 u vrane prane portit te Durresit dy persona, Ervin Kodra dhe Enrit Caushaj. Ky i fundit mesohet se eshte nipi i Renato Omerit.

Mendohet se Renato ka qene objektiv i atentatit ne Durres por eshte qelluar gabimisht nga autoret nipi i tij per shkak te ngjashmerise se madhe fizike mes te dyve.

Mendohet se shkak i vrasjes se dyfishte ne Durres kane qene pazaret e droges./lajmifundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet