Po i afrohet Tokës, shikoni LIVE ku ndodhet tani raketa kineze e dalë jashtë kontrollit

Teknologji

Po i afrohet Tokës, shikoni LIVE ku ndodhet tani raketa kineze e dalë

Mediat e ndryshme dhe portalet e specializuara te fushes po transmetojne live levizjen e raketes kineze ne drejtim te Tokes.

Nderkohe qe te gjithe jane me sy nga qielli per te pare dicka nga kjo ngjarje, raketa u pa me sy te lire pak me pare përtej Adriatikut.

ME TE LEXUARAT