Xheloze? Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

Showbiz

Xheloze? Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur

Ilnisa Agolli tashmë është jashtë shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘BBV3’.

Ajo u eliminua prej garës pas ‘izolimit’ në dhomën e ‘Torturës së Bardhë me Eglën dhe Meritonin.’

Ditën e sotme, nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televizorit dhe shkruan: Më mungon Meriton! Të dua!

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Xheloze? Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur

Ajo çfarë i ka bërë përshtypje fansave, është që  Ilnisa ka zgjedhur të shfaqë dashurinë e saj për Meritonin, teksa ky i fundit ndodhej në shoqërinë e Rike Roçit.

Ilnisa shpeshherë ka debatuar me Riken për shkak të xhelozisë që kishte për Meritonin.

Xheloze? Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur

 

ME TE LEXUARAT