Rrëmbeu fitoren e BBV3, Egla Ceno: Nuk e kisha menduar kurrë! I kthehet keq Meritonit

Showbiz

Rrëmbeu fitoren e BBV3, Egla Ceno: Nuk e kisha menduar kurrë! I

Egla: Ishte e pabesueshme, në kokën time ishte e sigurt që në mentalitetin e shoqërisë sonë , unë e dija që isha e pamundur të mbërrija deri në fitore.

Kam ndjerë 4-fishin e ngarkesës se shihja veten përballë shumë të fortë si Juli dhe Romeo, isha në pikëpyetje në luftë, e dija që e kisha me këta bigun tim. Jam përpjekur fort të jem aty në të gjitha ujërat dhe pellgjet.

Meriton: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa?

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Egla: Unë thash që lojën e kisha me Romeon dhe Julin

 

ME TE LEXUARAT