Princ Leka “fut” partneren e re në rrethet e fisnikërisë, dalin fotot nga eventi i Dukës së Madh të Rusisë

Showbiz

Princ Leka “fut” partneren e re në rrethet e

Princ Leka ka qenë këtë fundjavë, i ftuari i Dukës së Madh të Rusisë, George Mikhailovich dhe gruas së tij, Princesha Victoria në një gala të madhe bamirësie.

Kjo gala prestigjioze ku morën pjesë antarë të familjeve mbretërore nga vende të ndryshme të Europës u mbajt në Maltë. Princ Leka mori pjesë i vetëm në ceremoni, por gjatë udhëtimit të tij në Maltë u shoqërua nga partnerja e tij e re, fotografja Blerta Celibashi. Kjo e fundit publikoi vetë foto nga Malta, gjatë fundjavës.

Duket se pas divorcit me Elia Zaharian, lidhja e Princ Lekës dhe Blerta Celibashin po merr përmasa të tjera dhe po kalon në një tjetër nivel.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Siç kemi treguar edhe në artikujt e mëparshë, tashmë Princi është bërë pjesë e familjes së fotografes dhe duket se dita për të zyrtarizuar lidhjen nuk është e largët.

Princ Leka “fut” partneren e re në rrethet e

 

 

ME TE LEXUARAT