“Para dhe pas kredisë…”/ Juli poston foton e para 27 viteve

Showbiz

“Para dhe pas kredisë…”/ Juli poston foton e para 27

Që pas mbarimit të “Big Brother VIP3”, Julian Deda është mjaft aktiv në rrjetet e tij sociale. Finalisti i këtij edicioni të reality show-t ndan me 469 mijë ndjekësit foto e video të ndryshme nga përditshmëria.

Mëngjesin e kësaj të marte, aktori i dashur për publikun ka postuar në “Instagram” një fotografi që ka marrë menjëherë vëmendjen e fansave të tij.

Ai ka bashkuar dy imazhe në një, ku në njërën anë është një foto e tij e realizuar në vitin 1997 dhe në tjetrën anë ai në vitin 2024.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

“Para dhe pas kredisë…!”, ka shkruar ish-banori i shtëpisë më të famshme në Shqipëri bashkëngjitur me foton në fjalë, e cila në pak minuta ka marrë mijëra pëlqime dhe komente të shumta.

Kujtojmë se Juli është shprehur në intervista të ndryshme se do mundohet që të mbajë kontakt me të gjithë banorët që ka ndarë rrugëtimin e tij në BBV3. E duket se ai po e mban fjalën, pasi është takuar me Erjola Doçin dhe Ledjona Xheladinajn.

“Para dhe pas kredisë…”/ Juli poston foton e para 27

ME TE LEXUARAT