Olta nuk 'i kursehet' Luizit për pamjen fizike, ja përgjigjja epike e këngëtarit

Showbiz

Olta nuk 'i kursehet' Luizit për pamjen fizike, ja

Mbrëmjen e djeshme, banorët e Big Brother Vip kanë kaluar me sukses një provë nga Vëllai i Madh dhe si shpërblim kanë marrë mundësinë për të ndjekur natën e parë të spektaklit të BB VIP.

Disa prej banorëve që janë brenda aty që në fillim, më 24 dhjetor të vitit 2022, kanë parë se si kanë ndryshuar gjatë qëndrimit aty.

I fundit që ka hyrë në shtëpinë më të famshme në Shqipëri në natën e parë të BB VIP, ka qenë Luiz Ejlli, i cili ka pësuar paksa ndryshime që nga ajo ditë e deri më sot.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Këtë e kanë vënë re edhe banorët, të cilët nuk kanë ndenjur dot pa e komentuar.

Madje Olta Gixhari, e cila ka hyrë e para, nuk e mbante mend se këngëtari e kishte takuar të parën atë.

Olta: Po qenke shëndoshë shumë o Luiz këtu

Kiara: Është tjetër njeri këtu

Olta: Sa je shëndoshur mo burrë

Kiara: Sa pozitiv njëherë aty

Olta: O Luiz, po sikur je zbukuruar këtu o njeri. Është zbukuruar shumë, ka qenë skandal, pupupu sa i shëmtuar ke qenë

Luizi: Ka qenë pjesë e lojës

ME TE LEXUARAT