Ndahet nga jeta aktorja e famshme

Showbiz

Ndahet nga jeta aktorja e famshme

Aktorja e njohur, Tawny Kitaen ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare. Ajo vdiq në shtëpinë e saj në Newport Beach, ndërsa ende nuk është bërë i ditur shkaku i vdekjes.

Vajzat e saj, Wynter dhe Raine kanë përcjellë lajmin e trishtë.

“Njoftojmë me trishtim vdekjen e nënës sonë. Në duam t’i falenderojmë të gjithë fansat dhe miqtë e saj për mbështetjen dhe dashurinë që i kanë dhënë.

Ndahet nga jeta aktorja e famshme

Ju i dhatë jetë çdo ditë. Na mungon dhe e duam shumë. E dimë që trashëgimia e saj do të jetojë përgjithmonë .”

Tawny ka luajtur në komedinë “Bachelor Party”, krah Tom Hanks, si dhe në filma të tjerë të famshëm si “The Perils of Gewndoline”, “After Midnight” etj.

ME TE LEXUARAT