Pamje të rënda! Ish-banorja e Big Brother futet në koma

Showbiz

Pamje të rënda! Ish-banorja e Big Brother futet në koma

Ylli i famshëm i Big Brother, Lauren Harries, është futur në koma të shkaktuar pas një operacioni të madh në tru. 45-vjeçarja britanike iu nënshtrua një operacioni urgjent në prill pasi u shtrua në spital në gjendje të rëndë. Familja e saj ndau një përditësim me fansat në faqen e saj në rrjetet sociale.

“Mbrëmë Lauren pati një përkeqësim dhe mjekëve iu desh ta fusnin në koma të induktuar për ta marrë nën kontroll. Lauren ka nevojë për të gjithë mbështetjen dhe lutjet tuaja, ajo ju do të gjithëve,” thuhej në mesazh.

Pamje të rënda! Ish-banorja e Big Brother futet në koma

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Lauren hoqi fashat e saj javën e kaluar pas një operacioni të madh në tru. Personazhi televiziv ka pozuar për foto në spital pasi operacioni i urgjencës i rezultoi me rruajtjen e flokëve. Nëna e Lauren, Katy, ka përditësuar fansat për përparimin e Lauren në Twitter dhe ka shpërndarë një foto të tyre së bashku në llogarinë e saj.

ME TE LEXUARAT