“Idhulli ynë”/ Meritoni merr mesazhin emocionues nga dy personat e rëndësishëm

Showbiz

“Idhulli ynë”/ Meritoni merr mesazhin emocionues nga dy

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Për efektet e këtij formati të gjithë kanë diçka për të thënë, si ata që e shijojnë e argëtohen, por edhe ata që janë kundër. Por, të gjithë janë dakord në një pikë: “Big Brother” nuk lë askënd indiferent.

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri janë surpizuar me mesazhe të ndryshme nga fansat e tyre por edhe nga familjarët falë “Big Love”. Meritoni mori një mesazh nga dy nipërit dhe mbesa e tij që e emocionoi shumë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Të duam shumë. Jemi shumë krenarë për ty. Lojtari më i fortë, më i sinqertë dhe real. Idhulli ynë.

 

ME TE LEXUARAT