Çfarë ndodhi? Roza Lati shpërthen në lot: Më kanë shitur të gjitha shoqet

Showbiz

Çfarë ndodhi? Roza Lati shpërthen në lot: Më

Roza Lati ka përjetuar një moment dobësie, ku e shtrirë në oborrin e BBV ajo flet për jetën dhe zhgënjimet që ka pasur nga shoqëria.

Në formë poezie ajo tregon se çfarë ka ndodhur me miqësitë e saj.

“Të gjitha shoqet më kanë zhgënjyer, njëra mbas tjetrës me radhë, kanë përfituar nga mirësjellja. U kam dhënë shpirtin dhe gjithçka dhe më kanë shitur sa kanë gjetur mundësinë. Kam veç një Klaudia dhe një Olta, një Dasara dhe një Sid, kam mbajtur afër shoqe pafund”, tregon Roza.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

 

ME TE LEXUARAT