Elseid Hysaj u "kryqëzua" nga fansat, Julian Deda ka dy fjalë për futbollistin e kombëtares"

Showbiz

Elseid Hysaj u "kryqëzua" nga fansat, Julian Deda ka dy

Pas ndeshjes Shqipëri-Itali, Elseid Hysaj ishte futbollisti që u “kryqëzua” nga fansat pasi uli kokën dhe Italia shënoi gol.

Por, aktori Julian Deda i ka dal në mbrojtje futbollistit.

 

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, aktori e ka këshilluar futbollistin që të shikojë përpara sepse kontributi qëe ai ka dhënë është i madh.

“Ec përpara Elseid Hysaj, askush nuk do të ta hedh poshtë kontributin që ke dhënë dhe po jep për Kombëtaren”, ka shkruar aktori krahas fotos së Hysajt.

ME TE LEXUARAT