Egla Ceno përqafohet me Meritonin ndersa Ilnisa Agolli ishte në gjumë

Showbiz

Egla Ceno përqafohet me Meritonin ndersa Ilnisa Agolli ishte në

Egla Ceno dhe Meriton Mjekiqi jane perqafuar diten e sotme, si per te ulur tensionet e gjakrat pas perjashtimit te tyre per shkak te dhunes e perndjekjes brenda Big Brother.

Prej mbrëmjes së djeshme dhomës së ‘Torturës së Bardhë’ iu bashkuan dhe dy konkurrentë të skualifikuar prej formatit të ‘BBV3’, Meritoni dhe Ilnisa.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Deri sa publiku të votojë për të rikthyer në shtëpi dy prej tyre, 3 të skualifikuarëve i duhet të qëndrojnë deri të shtunën në atë ambient të mbyllur.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Egla Ceno përqafohet me Meritonin ndersa Ilnisa Agolli ishte në

Mëngjesin e sotëm, teksa çifti Ilnisa-Meriton kanë qenë duke fjetur, Egla është zgjuar dhe ka tërhequr dyshekun jashtë dhomës teksa është shtrirë dhe ka qëndruar aty e vetme.

Pak momente më herët Meritoni është zgjuar dhe ka dalë jashtë dhomës ku ka gjetur Eglën të shtrirë të vetme dhe i ka dhuruar asaj një përqafim.

ME TE LEXUARAT