“Dashuria e Meritonit në kuadër të lojës”, Ilnisa reagon pas komentit të "vjehrrit"

Showbiz

“Dashuria e Meritonit në kuadër të lojës”,

“Dashuria e Meritonit në kuadër të lojë”, Ilnisa reagon pas komentit të vjehrrit

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm të BBV3, Ronaldo Sharka ka pyetur Ilnisën për deklaratën që babai i Meritonit, Samiu bëri në “Cherry On Top”, në lidhje me dashurinë e tyre.

Babai i Meritonit kur e pyet se si e ka parë emocionet që shprehi Meritoni kur Ilnisa la garën, ai u shpreh: Gjitha i kemi marrë në kuadër të lojës brenda është tjetër gjë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

I vetmi koment i Ilnisës ishte se “dashuria thyen çdo kufi dhe barrierë dhe fjalët i merr era”.

Ronaldo Sharka: Deklaratën e babit të Meritonit, zoti Sami e keni parë në “Cherry on Top”?

Ilnisa: Padyshim që e pashë, por nuk është se kam ndonjë koment specifik. Por di të them që dashuria thyen çdo kufi edhe barrierë dhe fjalët i merr era.

 

ME TE LEXUARAT