Dafina Zeqiri merr propozimin e ëndrrave për martesë në ditën e lindjes

Showbiz

Dafina Zeqiri merr propozimin e ëndrrave për martesë në

Këngëtarja e njohur dhe aq shumë e dashur për publikun shqiptar, i ka thënë “PO” propozimit për martesë nga partneri i saj. 

Në disa foto të postuara në Instagram, Dafina Zeqiri ka zbuluar unazën mbresëlënëse dhe pamje nga surpriza qe Kreshnik Gjergji i kishte përgatitur. Propozimi për martesë është bërë në ditën që këngëtarja feston dhe ditëlindjen. 

Çifti përflitej prej kohësh se ishin në një romancë e mesa duket dasma është afër.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Këngëtarja e njohur shqiptare merr propozimin për martesë si në përralla, publikon fotot me  

partnerin që i tha “PO”.

Dafina Zeqiri merr propozimin e ëndrrave për martesë në

 

ME TE LEXUARAT