Arbana Osmani i rikthehet ekranit? Ja çfarë detajesh "zbulon" moderatorja

Showbiz

Arbana Osmani i rikthehet ekranit? Ja çfarë detajesh

Duket se Arbana Osmani do të jetë përsëri pjesë e ekranit ose të paktën kështu kanë lënë të nënkuptohet dy postimet e bëra prej saj përpara pak orësh.

Si fillim, ajo ndau një postim ku shihet në një studio televizive bashkë me partnerin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.


“Duke xhiruar me më të mirin, Eduart Grishaj.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Më pas ka ndarë një tjetër imazh teksa në prehër mban skaletën dhe dallohen këmbët e saj dhe të ftuarës përballë dhe në fund e ka përmbyllur me një fotografi teksa duket publiku.


Se ku do e shohim së shpejti kjo mbetet për t’u parë.

Arbana Osmani i rikthehet ekranit? Ja çfarë detajesh

ME TE LEXUARAT