A do të futesh përsëri në BBV? Sara Gjordeni habit me përgjigjen

Showbiz

A do të futesh përsëri në BBV? Sara Gjordeni habit me

Sara Gjordeni, ish-konkurrente e formatit të ‘BBV3’, ka qenë një ndër personazhet më të komentuar sidomos pas daljes së saj.

Siç e dimë ajo krijoi një lidhje me një tjetër banor të shtëpisë, Bardhin, të cilët momentalisht nuk janë më pjesë e asaj gare por dhe mund të jenë ku i dihet?!

Teksa ka krijuar një pyetësor mbrëmjen e sotme ajo është pyetur prej dikujt nëse do të futej përsëri në ‘Big’ dhe Sara përgjigjet: Si mendoni ju, pas gjithçkaje që kam kaluar në atë ‘Big’, duhet të rikthehem?’

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

A do të futesh përsëri në BBV? Sara Gjordeni habit me

ME TE LEXUARAT