Fotografia e vitit, Rama hap garë për tre çmime në fundvit! Ja si mund të konkurroni

Politikë

Fotografia e vitit, Rama hap garë për tre çmime në

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën, duke i uruar një ditë të mbarë të gjithë qytetarëve kudo ndodhen, me ‘kartolinën e vitit të ri 2022’.

Por çfarë është ‘Kartolina 2022’? Ajo është një konkurs ku të gjithë qytetarët që kanë dëshirë të bëhen pjesë e tij mund të marrin pjesë. Ajo gjendet në adresën shqipëriaqëduam.al, rubrika konkursi2022.

Në të do keni mundësi të bëheni fitues i tre çmimeve: “Fotografia ime”, “Videokërkesa ime” dhe “Urimi im”.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Fotografia e vitit, Rama hap garë për tre çmime në

“MIRËMËNGJES dhe me këtë nismë të fundvitit, ku ju ftoj që të mendoni për një Fotografi, një Videokërkesë në shërbim të komunitetit tuaj (shkollë, lagje a qendër pune) apo edhe thjesht një Urim në https://shqiperiaqeduam.al, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruhet në postimin që Rama ka publikuar në facebook.

Bëhet e ditur se për këtë konkurs do të shpërndahen në një aktivitet të posaçëm me 100 miq të ftuar nga pjesëmarrësit e në Konkursin e Vitit të Ri 2022.tch

ME TE LEXUARAT