Vrasja makabre e 20-vjeçares në Greqi, kjo foto po përhapet me shpejtësi, përlotet rrjeti

Bota

Vrasja makabre e 20-vjeçares në Greqi, kjo foto po përhapet me

Ditën e djeshme një ngjarje tragjike tronditi Greqinë. Një 20-vjeçare u torturua dhe u mbyt nga disa grabitës, dhe u gjet pa shenja jete afër foshnjes 11-muajshe, ndërsa bashkëshorti i saj i lidhur në karrige.

Ditën e sotme është publikuar një foto, ku polici mban në krahë foshnjen 11 mujorshe, e cila tanimë nuk e ka nënën e saj.

‘’Një foto sa një mijë fjalë, fotoja me policin që mban në krahë foshnjën e familjes që jetoi momente makthi me rezultatin tragjik të vrasjes së nënës njëzet vjeçare …” ishte mbishkrimi i fotos.

Vrasja makabre e 20-vjeçares në Greqi, kjo foto po përhapet me

ME TE LEXUARAT