Momenti fatal kur kamioni bie nga mbikalimi dhe merr flakë (VIDEO)

Bota

Momenti fatal kur kamioni bie nga mbikalimi dhe merr flakë (VIDEO)

Momenti i tmerrshëm, kur një kamion bie nga mbikalimi dhe përplaset me një mjet tjetër, është kapur në kamera.

Ngjarja ka ndodhur në Teksas, SHBA.

Kamioni u përplas me një automjet tjetër sipas Departamentit të Policisë Allen.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Përplasja e rëndë e hodhi kamionin nga ana e djathtë e mbikalimit, duke rënë në rrugën poshtë.

Kamioni i shërbimit postar USPS përplaset fillimisht me barrierat mbrojtëse, më pas shembet mbi makinën tjetër e më pas merr flakë.

Nga aksidenti tragjik humbi jetën drejtuesi i kamionit, i identifikuar si 71-vjeçari Gustavo Gomez.

Sipas mediave lokale, ai bënte këtë punë prej 21 vitesh.

ME TE LEXUARAT