Makina përplas motoristin në Pogradec, plagoset 24-vjeçari. Niset drejt Traumës

Aktualitet

Makina përplas motoristin në Pogradec, plagoset 24-vjeçari.

Ngjarja ka ndodhur në kryqëzimin e Vërdovës në hyrje të qytetit të Pogradecit, aty ku një drejtues motori ka goditur nga mbrapa një mjet.

Nga goditja drejtuesi i mjetit motor ka pësuar lëndime në kokë.

Bëhet e ditur se 24-vjeçari po transportohet drejt spitalit të Traumës në Tiranë.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Policia po heton për shkaqet e këtij aksidenti. Duhet thënë se ky kryqëzim herë pas here është bërë burim aksidentesh kryesisht në orët e mbrëmjeve për shkak të mungesës së sinjalistikës dhe ndriçimit

 

ME TE LEXUARAT