Arrestohet shqiptari në Itali, përndoqi të moshuarën dhe e grabiti me dhunë

Aktualitet

Arrestohet shqiptari në Itali, përndoqi të moshuarën dhe e

Një shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur, është arrestuar nga policia italiane për vjedhje me dhunë.

Sipas mediave vendase, 33 vjeçari, një emër i njohur për policinë, u ndalua pasi pak ditë më parë ishte protagonist i një rasti vjedhjeje.

I riu ka përndjekur të moshuarën që po shkonte në shtëpi, kur më pas e ka sulmuar dhe i ka grabitur çantën.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Pas hetimeve, policia identifikoi autorin dhe tashmë ndodhet pas hekurave nën akuzën e vjedhjes me dhunë.

ME TE LEXUARAT