Gjendet i vdekur në mes të rrugës 60-vjeçari në Korçë, çfarë dyshohet

Aktualitet

Gjendet i vdekur në mes të rrugës 60-vjeçari në

Një person është gjetur i pajetë në lagjen Nr.17 të qytetit të Korçës.

Mësohet se viktima është rreth 60 vjeç dhe ka ndërruar jetë duke ecur në rrugë.

Nuk dihen ende shkaqet e vdekjes, teksa trupi është dërguar në morg për ekspertizën mjeko-ligjore.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Kanë qenë banorët ata që e kanë parë 60-vjeçarin të shtrirë në tokë dhe më pas kanë lajmëruar policinë.

ME TE LEXUARAT