Gjendet e vdekur në banesë 46-vjeçarja në Pogradec

Aktualitet

Gjendet e vdekur në banesë 46-vjeçarja në Pogradec

Ka ndërruar jetë një 46-vjeçare në Pogradec. Sipas uniformave blu, gruaja është gjetur pa shenja jete në banesë.

Ajo ishte paraqitur më herët gjatë ditës në Spitalin e Pogradecit dhe pasi kishte marrë ndihmën mjekësore, ishte larguar për në banesën e saj.

Ndërkohë, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.

Merr lajme ekskluzive në Viber

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Viber duke klikuar këtu.

Njoftimi i Policisë:
Më datë 08.12.2021, rreth orës 21:40, jemi njoftuar se në lagjen nr. 1, Pogradec, në banesë, ka gjetur vdekjen, shtetasja A. H., 46 vjeçe, e cila më parë ishte paraqitur në Spitalin e Pogradecit dhe pasi kishte marrë ndihmën mjekësore, ishte larguar për në banesën e saj.Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes.BW

ME TE LEXUARAT