Flakë gjigande dhe tym i zi, digjen tri lokale në Sarandë

Aktualitet

Flakë gjigande dhe tym i zi, digjen tri lokale në Sarandë

Një godinë në qendër të Sarandës është përfshirë mëngjesin e sotëm nga flakët .

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, teksa policia dhe zjarrfikësja ndodhen në vendngjarje.

Në videon duket godina e përfshirë nga flakët, teksa bëhet me dije se janë duke u djegur tre lokale.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Detaje të mëtejshme për ngjarjen priten në vijim. 

ME TE LEXUARAT