Aksident në aksin Lushnje-Berat, një i vdekur

Aktualitet

Aksident në aksin Lushnje-Berat, një i vdekur

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Lushnje-Berat, në afërsi tëVsegmentit Fier-Shegan.

Paraprakisht mësohet se një automjet ka përplasur për vdekje një person që udhëtonte me motor elektrik.

Ndërkohë viktima është identifikuar si Etem Bushi, ndërsa policia ka ndaluar drejtuesen e mjetit.

Merr lajme ekskluzive në Whatsapp

Doni të informoheni të parët për lajme ekskluzive? Bashkohuni me grupin tonë në Whatsapp duke klikuar këtu.

Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

ME TE LEXUARAT