Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Risia, Facebook tashmë vjen me aplikacion për TV

Rrjeti social “Facebook”, është duke krijuar së fundmi edhe një aplikacion për televizorët, përfshirë edhe atë të “Apple TV”.

“Wall Street Journal”, bën me dije se kompania amerikane është në bisedime me kompanitë mediatike për të licensuar përmbajtjet dhe programe televizive.

Ky aplikacion do ta ndihmonte së tepërmi rrjetin social me video konferencat dhe reklamat. Gjatë muajit prill të vitit të kaluar kompania lancoi “Facebook Live”, që ka pasur mjaft sukses.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!
Kliko per me shume info

Leave A Reply

Your email address will not be published.