Zbulohen kundërshtarët e skuadrave shqiptare, short “ferri” për Laçin e Partizanin

Skuadrat shqiptare kane mesuar kundershtaret e turit te pare te Europa League.

Partizani do të ndeshjet kundër Mariborit te Sllovenise ku ndeshjen e pare do e zhvilloje ne Tirane dhe te dyten ne fushen e kundershtareve.

Kliko per me shume info

Disi më me fat ka qenë Luftëtari i Gjirokastrës i cili do te ndeshjet me Vetspils te Letonise.

Ndërkohë Laçi do të përballet me qipriotët e Anorthosis.

Short i vështirë për skuadrën laçiane pasi qipriotët janë ekip me eksperiencë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.