Liverpool – Shaqiri, lajm i papritur nga Anglia

Sipas asaj që raporton Sky Sport, Klopp është i interesuar për tjera alternativa dhe Shaqirin e sheh si planin B.

Xherdan Shaqiri duket se nuk do t’i bashkohet Liverpoolit. Ditë më parë në Angli mediat raportuan për një interesim të fuqishëm të gjigantit anglez.

Kliko per me shume info

Por duket se të gjitha bisedimet i ka ndalur trajneri gjerman i Liverpool, Jurgen Klopp.

Menaxherët e Shaqirit ishin takuar të premten e kaluar me krerët e Liverpoolit por duket se nuk kanë arritur marrëveshje.

Sipas asaj që raporton Sky Sport, Klopp është i interesuar për tjera alternativa dhe Shaqirin e sheh si planin B.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.