Dalin fotot e para të “Audi A1” të ri

0

Kompania Audi ka publikuar fotot e para zyrtare të veturës së saj të re A1, që do të dalë në shitje muajin e ardhshëm.

Vetura më e vogël e kësaj marke ka shënuar shumë sukses që kur u nxor në treg në vitin 2011, me 830 000 shitje deri tani, transmeton tch.

Kliko per me shume info

Tani, Audi i ri A1 premton më shumë teknologji dhe prakticitet.

Vetura është e bazuar në platformat e njëjta të Volkswagen Polo dhe SEAT Ibiza.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.