Adnan Januzaj mohon origjinën: Jam belg dhe ndihem belg

0

Adnan Januzaj e mohon që është shqiptar nga Kosova. Ai ka deklaruar në konferencën për shtyp para ndeshjes me Panamanë se është belg dhe ndihet belg.

“Unë kam lindur në Belgjikë, jam belg dhe ndihem belg. Jam i lumtur që ndodhem këtu me shumë lojtarë profesionistë rreth meje”, deklaroi Januzaj.

Kliko per me shume info

Ai gjithmonë e ka mohuar prejardhjen e tij, teksa këtë herë e bën para gjithë botës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.