Nokia 6 shfaqet para lancimit zyrtar

Kliko per me shume info

Ne e dimë se Nokia 6 (2018) lansohet nesër. Pajisja është vërtetuar edhe nga TENAA, që zbuloi të gjitha tiparet kryesore të saj. Sidoqoftë, ky çift i promove të rinj definitivisht është me vlerë të shikoni.

Promot megjithatë nuk zbulojnë asgjë të re – tashmë dihet se telefoni do të vijë me 4GB RAM dhe 32GB hapësirë ruajtëse (përveç variantit 64GB) dhe ‘1’ vetëm nënkupton se lansimiështë vetëm një ditë larg.

Kliko per me shume info

Disa nga specifikat e tjera kryesore që tashmë janë zbuluar përfshijnë Snapdragon 630 SoC, ekran me ekran 5.5 inç me rezolucion FullHD dhe konfigurim kamerash 16MP / 8MP.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.