Kjo është makina më e sigurtë që mund të blini, ja sa kushton (VIDEO)

Kliko per me shume info

Kjo eshte makina më e sigurtë që mund të blini, e cila arriti gati 100% në një test sigurie të kryer nga Programi Evropian i Vlerësimit të Makinave të Reja.

Testi nga Euro NCAP vlerëson makinat në një numër kategorish dhe monitoron mbrojtjen e pasagjerëve dhe teknologjinë e sigurisë.

Kliko per me shume info

Sipas testeve, Volvo XC60, me vlerë 35,000 paund, është makina më e sigurt që mund të zotëroni./ Lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.