Prezantohet “Bisha” A7 e Audi, çmimi fillon nga 70 mijë euro

Kliko per me shume info

Modeli i ri Audi A7 është makina e plotë e makinerisë gjermane me 4 dyer me 4 vende

Kjo veturë merr përafërsinë e Gran Coupe BMW 6 Series dhe Mercedes CLS.

Kliko per me shume info

Gjenerali i parë A7 kishte jetuar ciklin e tij të jetës mjaft mirë me përsëritjen e binjakëzimit të çmendur V8 powered RS7, transmeton Sovrani

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.