Ndërpritet Whatsap për 60 minuta, asnjë shpjegim

Kliko per me shume info

Whatsap ka ndërprerë komunikimin në të gjithë botën për 60 minuta.

Nga ora 20:00 ka qenë e pamundur të dërgoje dhe merrje mesazhe nga ky aplikacion.

Kliko per me shume info

Whatsappdown u bë një ndër hashtaget kryesore në Twitter në momentet që nuk funksionoi aplikacioni.

Kjo nuk është hera e parë që ky aplikacion ndërpret komunikimin kjo gjë ka ndodhur edhe në 3 nëntor të këtij viti.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.