Enca zhvishet para kamerave, njofton për projektin e ri (Foto)

Enca i rikthehet rrjeteve sociale dhe provokimeve. Këngëtarja seksi, është rikthyer me shpërthyese se kurrë, përmes një postimi në Instagram.

Ajo shfaqet në tualet e veshur me një palë reçipeta ngjyrë bezhë ku nis e kërcen dhe më pas tregon edhe mbathjet e zeza.

Kliko per me shume info

Nuk mund të mbetet pa u vënë re gjoksi shpërthyes i këngëtares, e cila e tregon atë më shumë se kurrë në këtë postim.

Në fytyrë, Enca shfaqet tërësisht pa grim./

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.