Top Channel në ‘’mëshirë’’ të fatit, largohet edhe Vis Pupa

Vetëm njerëz që largohen, Top Channel po mbetet e vetme.

Pas largimeve masive mes emrave si Adi Krasta, Marina Vjollca, aktorë të shumtë të programit të humorit “Portokalli”, i radhës që braktis Top-Median është Elvis Pupa. Aktori i humorit që e ka nisur karrierën e tij në “Portokalli” me rolin e njohur të “Ninit të Bules”, pati mjaft sukses me programin e tij “M’fal për Shprehjen” që transmetohej në Digitalb.

LEXO EDHE:  Rezarta Shkurta djeg rrjetin! Publikon foton super sexy dhe tregon format joshëse
Kliko per me shume info

Pas aventurës së tij një vjeçare si moderator në DigitAlb ,aktori njofton se programi i tij do nuk do të jetë më në këtë ekran, dhe njëherësh paralajmëron surpriza të reja.
“Per te gjithe ju qe me keni pyetur ne komente dhe inbox, programi i ri nuk do te jete ne DigitAlb.Ju falenderoj shume per mbeshtetjen. Surpriza te bukura jane rruges”. shkruan Elvis Pupa.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here