Konfirmon shtatëzaninë e saj, Kylie Jenner pritet të sjellë një vajzë në jetë

Lajmi i bujshëm i mediave ndërkombëtare, nuk ishte thashethem! Bëhet fjalë për shtatëzaninë e Kylie Jenner.

Ajo për herë të parë flet për këtë gjë.
Ajo për mediat ndërkombëtare tha se së shpejti do të bëhet me një vajzë të vogël.
Çifti diku në muajin shkurt do të bëhen me fëmijë, edhe pse ajo dhe Trevis kanë vetëm disa muaj që janë lidhur bashkë.

LEXO EDHE:  Roza Lati bën deklaratën e fortë: Ky drejtor i televizionit të njohur më ka ngacmuar
Kliko per me shume info

Familjarët e Kylie lajmin e shtatzënisë nuk e pritën edhe mirë, e sidomos i ati i saj që tha se ajo është shumë e re për tu bërë nënë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here