Shokohet punonjësja tek Check-in në aeroport, ajo që rrezet X panë ën valixhen, tmerroi të gjithë (Foto)

Kliko per me shume info

Një rrëfim shokues vjen nga SHBA, në një ngjarje të ndodhur në aeroport.

Teksa një pasagjer po kalonte valixhen e tij, papritmas punonjësja kupton se diçka nuk ishte në rregull. Në momentin që ajo vendos rrezet X, sheh se brenda ka diçka që nuk shkon dhe e njohur nga pajisja shtyhet menjëherë për ta hapur valixhen.

Kliko per me shume info

Kur sheh se ç’kishte brenda tmerrohet dhe menjëherë telefonon sigurimin. Në të ishin pesë kobra dhe nëse do kishin kaluar, për t’u futur në avion nuk imagjinohej se cfarë do ndodhte, pasi nëse ata acarohen janë gati të shpërthejnë nga çanta. Mësohet se janë marrë masa ndaj pasagjerit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.