FOTO/ Kush është shqiptari që humbi jetën në aksidentin e Tivarit

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mal të Zi ku një shtetas shqiptar nga Tirana, ka humbur jetën e ndërsa 6 persona të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Aksidenti tragjik ka ndodhur në Tivar të Malit të Zi, në orët e para të mëngjesit dhe lajmi është bërë i ditur nga mediat e vendit fqinj që citojnë autoritetet lokale.

LEXO EDHE:  Parkimi pa pagesë nëpër lagje, rezidentët duhet të pajisen me kartën e re
Kliko per me shume info

Mediat njoftojnë se viktima është Enea Rama, 29 vjeç nga Tirana, ky qe shihni ne foto. Bashkë me të udhëtonte edhe një shtetas tjetër, me inicialet R.R, i cili ka mbetur i plagosur rëndë.

Robert Renxa, miku i Enea Rames qe mbeti i plagosur

Mësohet se mjeti i Enea Ramës është përplasur me një makinë tjetër. Shkaqet e aksidentit ende nuk dihen, ndërsa policia ka nisur hetimet.

LEXO EDHE:  Xhafaj në SHBA, kërkon nga DEA një oficer të dedikuar për Shqipërinë

Nje qytetar ka derguar ne adresen e “Panorama” edhe pamjet e para ne spital nga mberritja e te plagosurve.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here