Denoncimi/ “Djemtë e shefave të policisë së Koplikut, makinë personale me targa shteti”

“Djemtë e shefave të policisë së Koplikut, makinë personale me targa shteti”, kështu denoncon qytetari dixhital teksa ka dërguar dhe një video te ish kryeministri.

Sali Berisha ka publikuar videon dhe shkruan, “Në shtetin e Noriegës policinë e kemi familjare!”

Kliko per me shume info

Denoncimi i Berishës:

Në shtetin e Noriegës policinë e kemi familjare!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital.

LEXO EDHE:  Raporti i KLSH: Skandal me matjet e cilësisë së ajrit në Tiranë

Djemtë e shefave të policisë së Koplikut, makinë personale me targa shteti. sb

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here