Barcelonë, dy të vdekur dhe shumë të plagosur nga “furgoni në turmë”

Kliko per me shume info

Pas incidentit në Barcelonë ku një furgon i bardhë ka goditur njerëzit, dy prej tyre kanë mbet të vdekur.

Shumë këmbësorë të tjerë kanë mbetur të lënduar dhe në gjendje të rëndë, transmeton lajmi.

Kliko per me shume info

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Las Ramblas pjesë turistike e qytetit. Ende nuk dihen rrethanat e këtij incidenti

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here