Aksident masiv në autostradën Laç-Lezhë, përplasen rëndë 3 makina

Kliko per me shume info

Një aksident masiv është raportuar ditën e sotme në autostraden Laç – Lezhë.

Sipas informacioneve, 3 makina janë përplasur me njëra- tjetrën, por fatmirësisht nuk ka të lënduar. Ndërkohë, mësohet se Harta dixhitale ka publikuar edhe pamjet nga aksidenti që ndodhi midis tre automjeteve.

Kliko per me shume info

Policia shkoi në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për ngjarjen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.