Rama me pushime në Greqi? Reagon kryeministri: Ja e vërteta

Kliko per me shume info

Pas raportimeve në mediat greke se kryeministri Edi Rama po kalon pushimet në Parga, ka reaguar kreu i qeverise shqiptare.

Me anë te një statusi në ‘Facebook’ Rama shkruan se nuk është me pushime dhe se ato do t’i bëjë vetëm në Shqipëri.

Kliko per me shume info

“Mediat greke thonë jam me pushime në Greqi😂1.S’jam me pushime 2.Pushimet i bëj vetëm në Shqipëri 3. Ky do jetë rregull edhe për ministrat✌️🇦”- shruan Rama ne faqen e tij zyrtare.

Kliko per me shume info
SHARE

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here