Vriten dy terroristët e shpërthimit në Izmir të Turqisë

Në afërsi të gjykatës së qytetit Izmir të Turqisë ka ndodhur një shpërthim.

Dy terroristë janë vrarë pas përleshjeve me policinë.

Të paktën tre persona raportohet se janë të plagosur në këtë shpërthim, shkruan Reuters.

Përleshjet thuhet se janë në vazhdim e sipër në vendin e ngjarjes.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Stuhi dhe përmbytje/ Italia sërish ‘’viktimë’’ e natyrës, lumi i merr jetën një personi(Foto)

Të paktën një i vdekur është regjistruar nga stuhitë dhe shirat e ...