Kujdes! Pamje të rënda/ Ky është autori i sulmit terrorist në Izmir, u vra nga policia

Përsoni që shihni në foto është një nga autoret e dyshuar të sulmit terrorist që ndodhi sot në qytetin turk të Izmirit.

Sipas informacioneve një makinë shpertheu jashtë një gjykate.

Sipas mediave turke, ai eshte nje mbeshtetes i partise kurde që u vra nga policia turke në përpjekje për të sulmuar ndërtesën e gjykatës në Izmir kete te enjte.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Stuhi dhe përmbytje/ Italia sërish ‘’viktimë’’ e natyrës, lumi i merr jetën një personi(Foto)

Të paktën një i vdekur është regjistruar nga stuhitë dhe shirat e ...