Bora bllokon Rrugën e Kombit, ARSH: Evitoni qarkulimin

Autoriteti Rrugor Shqiptar i ben thirrje drejtuesve te automjeteve te evitojne udhetimin ne Rrugen e Kombit. Ka rreshje te dendura debore qarkullimi eshte veshtiresuar si pasoje e akullit dhe bores.

ARRSH: Pjesa me veshtire sidomos pas tunelit te Thirres. Kontraktoret jane duke punuar per te kthyer normalitetin.

Te behet kujdes dhe te perdoren zinxhiret. Te evitohet sa me shume perdorimi i ketij aksi gjate oreve te nates. Drejtuesit e mjeteve te perdorin zinxhiret.

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Trafikimi i 8 ton kanabis nga Shqipëria në Itali, zbulohet skema ’’gjeniale’’

Policia italiane para një muaji kapi 8 ton kanabis sativa që kishte ...