‘Reçipetat nuk ekzistojnë për mua’. Gjoksi i modeles jashtë kontrollit

Ajo është ndoshta femra më seksi në Instagram. Bëhet fjalë për modelen Jojo Babie.

Ajo ka 5.2 milionë ndjekës në IG dhe mund ta kuptosh përse. Praktikisht, ajo nuk përdor thuajse asnjëherë reçipeta.

Double TAP if you're ready for #2017! 🎉😍 Two more days baby!! 🍾🙌🏻 – What are your plans for New Years?!!

A photo posted by J O J O 💎B A B i E (@jojo_babie) on

Kliko per me shume info Kliko per me shume info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

x

Check Also

Prekëse/ Ronela Hajati dedikim babait: Ja fjalët që do të doja të t’i thoja

Një postim prekës është parë ditën e sotme nga këngëtarja Ronela Hajati. ...